Podsumowanie roku 2019 w BIBUS MENOS

Grudzień, jako końcówka roku, jest odpowiednią porą na wyznaczanie sobie nowych celów i planów na nadchodzący nowy rok. Miesiąc ten jest również doskonałą okazją do podsumowań, które pozwalają z dystansu ocenić podjęte w ciągu mijającego roku działania, decyzje biznesowe, osiągnięcia, a także skuteczniej planować to, co czeka nas w przyszłości. Z tego też względu chcemy podzielić się z Państwem tym, co spotkało firmę BIBUS MENOS Sp. z o.o. w minionym roku. 

Rok 2019 był wyjątkowy dla naszej firmy z wielu względów – mamy za sobą wiele ważnych dla nas wydarzeń, poszerzyliśmy swoje portfolio o szeroką gamę nowych rozwiązań, dotąd w nim niespotykanych, rozpoczynając tym samym współpracę z kilkoma nowymi dostawcami, a także wzięliśmy udział w wielu ciekawych projektach i realizacjach.

Jednym z kluczowych wydarzeń było obchodzone w kwietniu 20-lecie istnienia naszej firmy. Ta okrągła rocznica naszego istnienia na rynku pozwoliła nam spojrzeć wstecz i docenić wszystko, co spotkało nas w drodze do tego miejsca. Z tej okazji opublikowaliśmy wywiad z Prezes Zarządu, Panią Magdaleną Stankiewicz, która opowiedziała o perspektywach na kolejne lata działania naszej firmy – zapraszamy wszystkich, którzy nie mieli jeszcze okazji zapoznać się z materiałem, do lektury: ZOBACZ WYWIAD 

Nie tylko cała firma obchodziła swój jubileusz - również jedno z naszych Biur Handlowych - BH Warszawa, obchodziło w tym roku swoje 15-lecie. Przez te wszystkie lata zaledwie kilkuosobowym zespołem Biuro to wspierało szerokie grono naszych Klientów w osiąganiu ich celów oraz istotnie przyczyniło się do wielu sukcesów firmy. Powodów do dumy dostarczają nam nie tylko te biura handlowe, które działają już od wielu lat na rynku, ale również te w nowych lokalizacjach. W 2019 roku do grona naszych biur dołączyło bowiem kolejne, założone w Białymstoku – w zupełnie nowym dla nas regionie, tak aby zapewnić kompleksową obsługę naszych Klientów z województwa podlaskiego i okolic.

Mijający rok obfitował również w powstawanie wielu materiałów, publikacji, projektów i akcji skierowanych do naszych Klientów. Zaktualizowaliśmy pierwszy raz od kilku lat naszą broszurę ogólnofirmową, zawierającą opis tego czym zajmuje się BIBUS MENOS jako dostawca nowoczesnych rozwiązań dla przemysłu. Również Dział Mechatroniki wydał nową wersję swojej broszury z opisem dostarczanych przez Dział rozwiązań. Ponadto udało nam się zorganizować dwa konkursy z nagrodami dla Klientów oraz – całkiem niedawno – opublikowaliśmy nową odsłonę naszej strony drukarki3d.pl, która wyróżnia się od pozostałych naszych stron nowoczesnym i przejrzystym designem oraz wprowadziła zupełnie nową usługę – wyceniarkę wydruków 3D online.

Powodów do wdzięczności jest wiele i patrząc na to, co już za nami oraz na wsparcie, na jakie możemy liczyć ze strony naszych Pracowników i Partnerów Biznesowych, możemy śmiało powiedzieć, że wkraczamy w nową dekadę z optymizmem i gotowością do dalszego działania. Mamy nadzieję, że kolejne lata będą dla nas wszystkich przepełnione kolejnymi sukcesami, dobrymi pomysłami oraz ciągłym zapałem do dalszego rozwoju.

W ramach pełniejszego podsumowania mijającego już roku 2019, zebraliśmy dla Państwa zbiór najważniejszych dla nas nowości, osiągnięć, wydarzeń i zmian. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z poniższym podsumowaniem.

Korzystając jeszcze z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, pragniemy również złożyć Państwu najserdeczniejsze życzenia - radosnych, spokojnych i pełnych ciepła Świąt, spędzonych w rodzinnym gronie, a także wszelkiej pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku.

Nowości produktowe 2019

W 2019 roku nasza oferta wzbogaciła się nie tylko o nowości produktowe dostarczane przez naszych długoletnich zaufanych dostawców. Rok ten zaowocował również nawiązaniem wielu nowych kontaktów i podjęciem współpracy z nowymi partnerami handlowymi.

Rozpoczęliśmy współpracę z dwoma dostawcami z dziedziny druku 3D: firmą 3DGence, polskim producentem profesjonalnych drukarek 3D oraz firmą ISQUARED – producentem zamienników materiałowych. 

Dział Mechatroniki podjął się współpracy z aż czterema nowymi dostawcami – firmą WEG (światowym liderem w produkcji silników elektrycznych), ROPEX (oferującym systemy zgrzewania), ENGLER (producentem urządzeń do pomiaru temperatury) oraz Wörner (zapewniającym stopery do palet). 

Natomiast z zakresu pneumatyki wprowadziliśmy do oferty przemysłowe zawory procesowe ze stali nierdzewnej marki ESG.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z wybranymi nowościami produktowymi 2019 roku w naszej ofercie:

Publikacje i broszury 2019

Dbamy o to, aby regularnie udostępniać materiały poligraficzne oraz katalogi PDF, tak by ułatwić Klientom zapoznanie się z naszą ofertą nowoczesnych rozwiązań dla przemysłu.

Przedstawiamy Państwu wybrane publikacje wydane przez nas w 2019 roku (prosimy kliknąć w okładkę, aby zobaczyć materiał):

 

            

 

           

 

           

 

           

 

           

 

           

 

           

 

           

 

           

 

           

  

Nagrody dla BIBUS MENOS w roku 2019

Rok 2019 pozwolił nam również na zdobycie wielu cennych dla nas wyróżnień i tytułów, za które jesteśmy wdzięczni organizatorom oraz wszystkim, którzy przyczyniają się do osiągania przez naszą firmę kolejnych sukcesów – Pracownikom, Partnerom Biznesowym, Klientom oraz Dostawcom.

Kontakt:

Dział Marketingu

marketing@bibusmenos.pl