My nie zwalniamy tempa!

Sprawdź czy możemy dostarczyć rozwiązanie dla Twojego biznesu

Wiemy, że trudna sytuacja, z jaką boryka się obecnie cały świat, może wpływać na zakłócenia w płynności dostaw lub nawet na całkowite ich wstrzymanie. Rozprzestrzenianie się koronawirusa spowodowało problemy w wielu zakładach, w których sprawne zaopatrzenie w komponenty ma znaczący wpływ na ciągłość utrzymania ruchu na produkcji. Ten czas globalnego kryzysu zmusza wiele przedsiębiorstw do weryfikacji swoich obecnych procesów i rozważenia możliwości wdrożenia nowych rozwiązań, narzędzi i technologii, tak by uniknąć strat finansowych.

Znalezienie nowego lokalnego dostawcy o wszechstronnych możliwościach w sytuacji kryzysowej może okazać się sporym wyzwaniem, dlatego jako firma o szerokim zakresie działalności, dostarczająca rozwiązania dla wielu branż przemysłowych, proponujemy Państwu wzajemną współpracę z gwarancją dostaw w odpowiednim terminie!  

PNEUMATYKA • MECHATRONIKA • HYDRAULIKA • DRUKARKI 3D • PROJEKTOWANIE I SERWIS • POZOSTAŁE OBSZARY NASZEJ DZIAŁALNOŚCI czekają na kontakt z Państwa strony!

Duży magazyn w naszej siedzibie w Gdańsku pozwolił nam zgromadzić optymalne zapasy, dzięki którym możemy dostarczyć szeroki zakres produktów dostępnych od ręki.

Nasza specjalistyczna wiedza oraz szeroka gama produktów od wyselekcjonowanych i sprawdzonych producentów, pozwoli nam dobrać odpowiednie rozwiązanie lub właściwy odpowiednik dla Państwa rozwiązań. Natomiast jeżeli takowego nie znajdziemy w naszej ofercie, zaproponujemy również Państwu usługę drukowania 3D, umożliwiającą tworzenie finalnych, gotowych do użytku produktów, na bazie podesłanych do nas parametrów i projektów.

Wierzymy, że dzięki naszej wielobranżowości, eksperckiej wiedzy, wysokim stanom magazynowym, doświadczeniu projektowemu czy możliwości drukowania elementów, jesteśmy odpowiednim Partnerem biznesowym w sytuacjach kryzysowych.

Nasi specjaliści są do Państwa dyspozycji online - z chęcią zorganizujemy na Państwa życzenie spotkanie lub szkolenie zdalne. Zapraszamy do kontaktu: KONTAKT >>

Organizujemy WEBINAR >>

 Sprawdź jak możemy wesprzeć Twój biznes:


PNEUMATYKA

Główni dostawcy naszego Działu Pneumatyki pracują bez zakłóceń i produkują towary na bieżąco, dzięki czemu co tydzień możemy liczyć na terminową dostawę. Posiadamy duże stany magazynowe podstawowych komponentów, produkujemy siłowniki pneumatyczne na miejscu w siedzibie w Gdańsku – również stan magazynowy materiałów produkcyjnych jest na wysokim poziomie. Nasi specjaliści cały czas służą pomocą – zapraszamy do kontaktu: pneumatyka@bibusmenos.pl • KONTAKT >>

OFERTA DZIAŁU PNEUMATYKI >>
 

MECHATRONIKA

Posiadamy jeden z największych w Polsce magazyn z amortyzatorami przemysłowymi światowej klasy producenta – ACE. Na miejscu w siedzibie w Gdańsku zajmujemy się nabijaniem sprężyn gazowych standardowych oraz nierdzewnych – posiadamy także jeden z największych produkcyjnych magazynów na sprężyny gazowe marki Bansbach. Na stanie mamy również zapewnione gotowe systemy regulacji wysokości, które programujemy indywidualnie pod Klienta. Dodatkowo dysponujemy dostępem do bogatego magazynu silników elektrycznych marki WEG w Niemczech. Nasi specjaliści są cały czas do Państwa dyspozycji – zapraszamy do kontaktu: mechatronika@bibusmenos.pl • KONTAKT >>

OFERTA DZIAŁU MECHATRONIKI >>
 

HYDRAULIKA

Również w zakresie oferty naszego Działu Hydrauliki Siłowej, nasi główni dostawcy wytwarzają swoje produkty na bieżąco, a dostawy są niezakłócone. Podobnie jak w innych działach, posiadamy duże stany magazynowe podstawowych wyrobów. Produkujemy rozdzielacze proporcjonalne oraz przeprowadzamy modyfikacje i montaż pomp tłoczkowych. Ze względu na obostrzenia w podróżowaniu, prowadzimy wszystkie usługi serwisowe na miejscu w naszej centrali w Gdańsku, która wyposażona jest w profesjonalny sprzęt obsługiwany przez naszych najlepszych specjalistów. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej: hydraulika@bibusmenos.pl • KONTAKT >>

OFERTA DZIAŁU HYDRAULIKI >>
 

DRUKARKI 3D

Zastosowanie technologii druku 3D może pomóc w zachowaniu ciągłości produkcji, a co więcej - utrzymaniu płynności finansowej. Dzięki technologiom przyrostowym mogą Państwo wyprodukować brakujący komponent we własnej firmie w ciągu jednego dnia, zakupując odpowiednią maszynę, lub zamówić go u nas jako usługa druku 3D. 

Technologia druku 3D umożliwia wykonanie dowolnego rodzaju elementów, które wchodzą w skład większości mechanizmów, bez utraty ich właściwości, np. obudów silników, obudów sprzętu elektronicznego, czy też zoptymalizowanych chwytaków pneumatycznych. Drukarki 3D dają możliwość przygotowania w krótkim czasie nawet najbardziej nietypowych i trudno dostępnych elementów wykonanych na zamówienie. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie jesteśmy uzależnieni od dostawców zewnętrznych, co jest dużym atutem w czasach aktualnego kryzysu.

W naszej siedzibie w Gdańsku posiadamy bogaty park maszynowy, dzięki któremu drukujemy nie tylko prototypy, ale również finalne wyroby, za pomocą wielu technologii drukowania. Zastosowanie wysokowydajnych materiałów do druku 3D, takich jak PEEK, PA12 czy PC pozwala na uzyskanie elementów o bardzo dobrych właściwościach mechanicznych. Nasza wyceniarka wydruków 3D online pozwoli Państwu w szybki sposób otrzymać darmową wycenę na wydruk modeli 3D, którą można dowolnie manewrować przed złożeniem zamówienia. Skontaktuj się z nami po więcej szczegółów: wydruki3d@bibusmenos.pl • KONTAKT >>

OFERTA DZIAŁU DRUKAREK 3D >>
 

PROJEKTOWANIE I SERWIS

Nasz wyspecjalizowany zespół projektowy i serwisowy również pracuje bez zakłóceń, dzięki czemu możemy podejmować się nowych zadań projektowych. Ze względu na ograniczenia w przemieszczaniu się, z chęcią podejmujemy się napraw na miejscu w Gdańsku, po przesłaniu do nas urządzania. Więcej informacji można uzyskać kontaktując się z nami: projekty@bibusmenos.pl lub serwis@bibusmenos.pl • KONTAKT >>

NASZA OFERTA PROJEKTOWA >>
 

POZOSTAŁE OBSZARY NASZEJ DZIAŁANOŚCI

Nasza oferta nie ogranicza się tylko do powyższych obszarów – sprawdź w zakresie jakich innych branż i usług możemy służyć Ci pomocą: 
Technika Szynowa: szyny@bibusmenos.pl  •  KONTAKT >>  •  OFERTA >>
Pompy i Zbiorniki: zbiorniki@bibusmenos.pl  •  KONTAKT >>  •  OFERTA >>
Automatyka: automatyka@bibusmenos.pl  •  KONTAKT >>  • OFERTA >>

Nie jesteś pewny na jaki adres napisać? Skorzystaj z: info@bibusmenos.pl

Organizujemy kolejny webinar!

W związku z dużym zainteresowaniem, jakim cieszyło się nasze ostatnie webinarium, postanowiliśmy zorganizować je ponownie! Zapraszamy do udziału wszystkich, którzy nie mieli okazji uczestniczyć w pierwszym spotkaniu. Przypominamy, że tematem będzie:

Masowa indywidualizacja wyrobów wytwarzanych w procesie przetapiania proszków polimerowych

Widzimy się w czwartek, 23 kwietnia o godzinie 11:00!

Rejestracja na webinar oraz więcej informacji:

Do zobaczenia!