25 lat współpracy Bansbach i BIBUS MENOS

Nasza współpraca z niemieckim producentem najwyższej jakości sprężyn gazowych, firmą Bansbach easylift®, trwa już od blisko ćwierć wieku! Sam Bansbach posiada ponad 100-letnie doświadczenie, będąc obecnie wiodącym światowym producentem sprężyn gazowych wspierających i napędzających szeroką gamę zastosowań przemysłowych.

Bogata oferta i elastycznie dopasowane parametry produktów Bansbach pozwalają na stosowanie ich w zakresie wielu branż, często w ramach indywidualnie dostosowanych aplikacji wg potrzeb klientów. Oprócz przemysłu motoryzacyjnego i meblarskiego przykładem może być budowa maszyn czy instalacje przemysłowe, a także branże o specjalnych wymaganiach, jak branża medyczna czy lotnicza.

O jakości produktów Bansbach easylift® może świadczyć fakt, iż jest on pierwszym na świecie i jak dotąd jedynym producentem sprężyn gazowych dla przemysłu lotniczego, który uzyskał certyfikat U.S. Federal Aviation Administration, w ramach którego wytyczne, wymagania jakościowe i bezpieczeństwa są stale przestrzegane i kontrolowane przez Organizację Międzynarodowego Lotnictwa Cywilnego. 

Zachęcamy do zapoznania się z nowym katalogiem Bansbach, w którym znajdziecie Państwo rozwiązania pod własne indywidualne zapotrzebowanie:

Natomiast katalog standardowych sprężyny QS, produkowanych w siedzibie BIBUS MENOS w Gdańsku, dostępny jest tutaj:

Zapraszamy również do kontaktu z naszymi ekspertami z Działu Mechatroniki:

mechatronika@bibusmenos.pl