Kongres HYDRO-TECH 2022

Przedstawiciele BIBUS MENOS biorą udział w kongresie technicznym HYDRO-TECH, który odbędzie się w dniach 28-29 kwietnia 2022 w Łodzi. Tematem przewodnim wydarzenia jest "predykcja, skuteczny monitoring, efektywna eksploatacja sieci wodociągowo-kanalizacyjnej i oczyszczalni ścieków. Jakość, obniżenie strat wody, bezpieczeństwo dostawy. Innowacyjność, oszczędne technologie". 

BIBUS MENOS zapewnia szereg nowoczesnych rozwiązań dla branży instalacyjnej, takich jak technologie sterowania i obsługi na każdym etapie procesu eksploatacji sieci wodociągowo-kanalizacyjnej i w oczyszczalniach ścieków.
Wśród dostarczanych przez nas komponentów, mających zastosowanie w branży wod-kan, są m.in. zbiorniki przeponowe amerykańskiej firmy Global Water Solutions Ltd. – jednego ze światowych liderów w tej dziedzinie. To, co wyróżnia produkty tej marki na tle konkurencji to bezkompromisowe podejście do jakości, dzięki któremu stali się producentem najlepszych zbiorników na świecie. Firma GWS zyskała uznanie wśród profesjonalistów, stając się głównym dostawcą OEM dla czołowych producentów, takich jak Grundfos, Wilo, DAB czy Ebra. Zbiorniki GWS posiadają 5-letnią gwarancję, co bezpośrednio przekłada się na bezawaryjność i brak konieczności serwisowania, dając tym samym komfort zarówno dla użytkownika, jak i wykonawcy. 

W zakresie zastosowań w branży instalacyjnej oferujemy również pompy membranowe i dozujące japońskiej firmy YAMADA, armaturę procesową takich marek jak: VALBIA, VALPRES, RB, Beleven i ESG, a także czujniki i przetworniki ciśnienia SUCO/ESI do monitoringu ciśnienia w układach pompowych i do zabezpieczenia pomp przed pracą „na sucho”. W ofercie BIBUS MENOS posiadamy także silniki marki WEG – światowego producenta silników w wykonaniu żeliwnym stosowanych jako napędy pomp. WEG zapewnia szeroką ofertę i globalne referencje wśród światowych producentów pomp.

Główne przewagi naszych rozwiązań w branży instalacyjnej:

  • nowoczesne zarządzanie diagnostyką, monitorowaniem i automatyzacją na każdym etapie procesów wodno-kanalizacyjnych;
  • przyjazne projektowanie i wykonawstwo procesu technologicznego uzdatniania wody i oczyszczania ścieków;
  • przygotowanie i uzdatnianie wody w obiektach technologicznych, takich jak stacje uzdatniania wody;
  • pomiarkowanie stacji uzdatniania wody i oczyszczalni;
  • szybki dostęp na terenie Europy do maszyn i urządzeń służących do budowy, naprawy i utrzymania sieci wod-kan, takich jak pompy YAMADA i armatura VALBIA, BELVEN czy ESG;
  • bardzo duży magazyn na czujniki ciśnienia SUCO, w zakresie do 400 bar oraz na silniki elektryczne;
  • możliwość wykonań specjalnych;
  • możliwość oferowania kompleksowych rozwiązań.


Wszystkich naszych Klientów z branży produkcyjnej, których interesuje powyższa tematyka, zapraszamy do uczestnictwa w wydarzeniu! Kongres ma charakter zamknięty (tylko osoby wcześniej zarejestrowane mają wstęp na wydarzenie), dlatego aby uzyskać szczegóły nt. rejestracji zachęcamy do kontaktu z nami:

Doradca Handlowy
Wiktor Błaszczyk

tel.: +48 61 622 58 96
kom.: +48 532 060 025
wbl@bibusmenos.pl
 

Więcej informacji na temat wydarzenia: