Odwiedź nas na targach kolejowych TRAKO 2021!

Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszego stoiska podczas 14. Międzynarodowych Targów Kolejowych TRAKO 2021!

TRAKO to największe i najbardziej prestiżowe w Polsce oraz drugie w Europie spotkanie branży transportu szynowego. Prezentowany jest na nim aktualny poziom rozwoju systemów transportowych oraz infrastruktury kolejowej w Polsce, Europie i na świecie.

Znaleźć nas można na stoisku nr 08 w hali C.

W tym roku wystawiamy się z czterema naszymi Partnerami: firmą Hanning & Kahl, NORIS, GIFAS oraz STANLEY INFRASTRUCTURE. Zaprezentujemy Państwu m.in. smarownicę torową naszej produkcji, systemy sterowania infrastrukturą zwrotnic firmy Hanning & Kahlelementy bezpieczeństwa firmy GIFAS, czujniki prędkości i temperatury firmy NORIS oraz narzędzia kolejowe produkcji STANLEY.

Na naszych gości czekać będą specjaliści z zakresu ekomobilności, w tym techniki szynowej, zarówno z BIBUS MENOS, jak i naszych współwystawców. Zapraszamy na spotkanie w przyjaznej atmosferze, poczęstunek oraz aromatyczną kawę serwowaną przez baristę na stoisku.

Zapraszamy do rejestracji on-line w zakładce GOŚCIE BRANŻOWI na stronie Centrum AMBEREXPO:

W zakładce tej znajdują się dokładne informacje na temat sposobu rejestracji oraz ograniczeń wynikających z konieczności zachowania bezpieczeństwa epidemicznego.
 

Do zobaczenia na targach!