Szkolenie z przetworników i czujników ciśnienia w naszej siedzibie

W naszej siedzibie w Gdańsku odbyło się kolejne szkolenie w dniach 14-15.06.2023 – tym razem nasi specjaliści szkolili się z przetworników i czujników ciśnienia SUCO GmbH i ESI Technology Ltd, a w szczególności z zastosowania tych produktów w zakresie technologii wodorowej oraz w strefie ATEX.

  • Hydrogen – technologia wodorowa, obecnie jedna z najczystszych energii, a zarazem prężnie rozwijająca się gałąź paliwowa. Niesie za sobą jednak wiele wyzwań, takich jak bezpieczne składowanie, precyzyjne napełnianie, wytwarzanie etc. – w każdym procesie potrzebny jest niezawodny nadzór nad instalacją wodorową.
     
  • ATEX – czyli nic innego jak niebezpieczne strefy. Ich rozpoznanie i określenie to jedno z wyzwań – drugie to znalezienie odpowiednich, niezawodnych i co najważniejsze bezpiecznych rozwiązań.

Podczas dwudniowego szkolenia nasi specjaliści podnosili swoje kwalifikacje z zakresu opomiarowania instalacji, korzystając z wiedzy i rozwiązań liderów na rynku czujników i przetworników ciśnienia firm ESI i SCUO.

Więcej o omawianych rozwiązaniach znajdą Państwo na naszej stronie:

A po więcej informacji zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami!