Zapraszamy do udziału w targach Dni Druku 3D

Szanowni Klienci,

Serdecznie zapraszamy do udziału w targach Dni Druku 3D. Wydarzenie odbędzie się od 10 do 12 kwietnia 2018 roku w Kielcach. Naszą firmę znajdziecie Państwo w hali B na stoisku nr 66.

Targi Dni Druku 3D są corocznym wydarzeniem, które uchodzi za największą tego typu imprezę w Polsce oraz jedno z ważniejszych spotkań tej branży w środkowo-wschodniej części Europy. Każdego roku prezentuje się na nim coraz więcej profesjonalnych firm, które przedstawiają najnowocześniejsze rozwiązania z zakresu technologii przyrostowych. Uczestniczą w nim doświadczeni i znaczący producenci drukarek oraz dystrybutorzy sprzętu zagranicznego. Na targach pojawiają się również przedstawiciele branży skanowania 3D oraz szybkiego prototypowania. 

Na targach będziemy wystawiać się wspólnie z naszymi dostawcami – firmą VSHAPER oraz EOS, dla którego będzie to szczególne wydarzenie. W tym roku obchodzimy 10-lecie naszej współpracy, dlatego z tej okazji przygotowaliśmy specjalną atrakcję na naszym stoisku.

Na stoisku zaprezentujemy zarówno maszyny pracujące w technologii FFF, systemy wytwarzania przyrostowego SLS i DMLS oraz wiele przykładów zastosowania druku 3D w przemyśle, medycynie jak i życiu codziennym.

Adres wydarzenia:
Targi Kielce Sp. z o.o.
ul. Zakładowa 1
25-672 Kielce

Do zobaczenia!

BIBUS MENOS Sp. z o.o.

ul. Spadochroniarzy 18 
80-298 Gdańsk

tel. +48 58 660 95 70
fax  +48 58 661 71 32
info@bibusmenos.pl