Zapraszamy do udziału w targach Dni Druku 3D!

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w targach Dni Druku 3D. Wydarzenie odbędzie się od 28 do 30 marca 2017 roku w Targach Kielce.

Znajdą nas Państwo w hali "B" na stoisku numer "18".

Dni Druku 3D jest to impreza organizowana cyklicznie od kilku lat. W trakcie wydarzenia spotyka się niemal cała branża druku 3D z Polski oraz zagranicy. To największa tego typu impreza w tej części Europy. Edycja w marcu 2016 roku zgromadziła ponad 80 wystawców i przyciągnęła liczbę 8000 odwiedzających.

W targach uczestniczą także przedstawiciele branży skanowania 3D oraz inne podmioty związane z branżą szybkiego prototypowania. Pojawiają się na niej wszyscy znaczący producenci drukarek z Polski, a także dystrybutorzy sprzętu zagranicznego. Z edycji na edycję wystawa zyskuje nowych uczestników i zwiększa swój zasięg.

Firma BIBUS MENOS będzie wystawiała się wspólnie z firmą OBERON 3D, która jest dostawcą szerokiego spektrum maszyn, urządzeń i narzędzi pomiarowych, w tym skanerów 3D oraz ramion pomiarowych, których głównym zastosowaniem jest kontrola jakości oraz inżynieria odwrotna.

Podczas imprezy zaprezentujemy pełne portfolio możliwości wytwarzania przyrostowego - zarówno elementy wykonane z tworzyw termoplastycznych w technologii FDM, fotopolimerowe wykonane metodą PolyJet po spieki proszków poliamidowych SLS oraz przetop proszków metalowych DMLS. Pokażemy również bolid klasy Formuła Student koła CERBER z Politechniki Białostockiej, dla którego wydrukowaliśmy kolektory dolotowe oraz bardzo lekki zbiornik paliwa. Podczas targów będzie można zobaczyć pracujące drukarki 3D, w tym Objet30 Prime oraz całe portfolio systemów MakerBot.

Więcej informacji o wydarzeniu na stronie Targi Kielce: SPRAWDŹ

Informacje dla zwiedzających: KLIKNIJ TUTAJ

Adres imprezy:

TARGI KIELCE Sp. z o.o.

ul. Zakładowa 1

25-672 Kielce

Aby otrzymać darmowe wejście wymagana jest rejestracja: ZAREJESTRUJ SIĘ

Do zobaczenia!