ROPEX

Od 1976 roku firma ROPEX opracowuje i produkuje rozwiązania w postaci gotowych systemów i komponentów dla szerokiego zakresu aplikacji zgrzewania w wielu różnych obszarach przemysłu opakowaniowego.

ROPEX przyciągnął uwagę całego świata jako twórca bezczujnikowych regulatorów temperatury do zgrzewania tworzyw termoplastycznych metodą impulsową - RESISTRON®.

To innowacyjne rozwiązanie stanowiło inspirację dla wielu innych rodzajów kontrolerów temperatury, oferujących szereg funkcji i szeroką gamę połączeń. Od wielu lat klienci ROPEX czerpią korzyści z indywidualnego wsparcia w zakresie rozwoju i projektowania poprzez spersonalizowane listwy zgrzewające i uzupełniające akcesoria systemowe do kompleksowych rozwiązań w zakresie zgrzewania termoplastów.

Firma ROPEX opracowała również metodę zgrzewania impulsowego CIRUS® - jedyną w swoim rodzaju – która od ponad dekady wzbogaca portfolio zaawansowanych technologii w branży opakowań. CIRUS to wysoce dynamiczny proces impulsowy, który umożliwia nagrzewanie i schładzanie w kilka milisekund.

W ofercie posiadamy:

  • Listwy zgrzewające - system CIRUS
  • Kontrolery temperatury - system CIRUS
  • Listwy zgrzewające - system RESISTRON
  • Kontrolery temperatury - system RESISTRON
  • Akcesoria dodatkowe
     

Specjalista ds. Techniczno-Handlowych

Monika Rembisz
tel. +48 17 860 11 32
mob. +48 602 554 180
mre@bibusmenos.pl