QC45

Bardzo wydajna stacja ładowania QC45 jest kompatybilna ze wszystkimi markami pojazdów elektrycznych. Oprócz szybkiego ładowania baterii obsługuje ona ładowanie dwóch pojazdów równocześnie AC i DC oraz różną moc wyjściową.

Identyfikacja
Identyfikacja następuje w nieskomplikowany sposób przy użyciu karty RFID. Dzięki intuicyjnemu interfejsowi użytkownika można szybko rozpocząć proces ładowania. 

Instalacja
QC45 charakteryzuje się prostą instalacją. Dzięki wytrzymałej obudowie aluminiowej stacja ładowania odporna jest na czynniki pogodowe, nadaje się do zastosowań zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych.
Na prośbę klienta możemy wykonać instalację.

Integracja sieciowa
QC45 można użytkować jako samodzielną jednostkę lub włączać ją poprzez zintegrowaną funkcję internetową do każdej sieci i eksploatować z każdym systemem centralnym.

Moc wyjściowa
QC45 ma moc wyjściową do 50 kW przy ładowaniu DC i opcjonalnie 43 kVA przy ładowaniu AC. Status ładowania baterii jest wskazywany na kolorowym wyświetlaczu TFT.

Personalizacja
Nadawaj swoim stacjom ładowania jedyny w swoim rodzaju wygląd i korzystaj z nich do reprezentowania swojej marki, personalizując stacje swoimi grafikami, logotypami i kolorami. 

Cechy i korzyści

  • ładowanie baterii od 0% do 80% w czasie poniżej 30 minut
  • dostępne standardy CHAdeMO, CCS i AC typ 2
  • równoczesne ładowanie DC i AC
  • wysoka niezawodność
  • wysoka efektywność > 93%
  • wysoki współczynnik mocy 0,98


Masz pytania? Pozostajemy do dyspozycji – napisz do nas: elektomobilnosc@bibusmenos.pl

Dyrektor ds. Rozwoju Biznesu

Jakub Preinl
tel. +48 58 762 72 66
mob. +48 600 060 166
elektromobilnosc@bibusmenos.pl