Ultra Fast Charging/High Power

Nasze stacje szybkiego ładowania umożliwiają naładowanie baterii pojazdu elektrycznego w 80% w czasie krótszym niż 30 minut.

Identyfikacja
Identyfikacja następuje w nieskomplikowany sposób przy użyciu karty RFID. Dzięki intuicyjnemu interfejsowi użytkownika można szybko rozpocząć proces ładowania.

Instalacja
Stacja szybkiego ładowania charakteryzuje się prostą instalacją. Dzięki wytrzymałej obudowie aluminiowej stacja ładowania jest odporna na czynniki pogodowe, nadaje się do zastosowań zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych.
Na prośbę klienta możemy wykonać instalację.

Integracja sieciowa
Stację szybkiego ładowania można użytkować jako samodzielną jednostkę lub włączać ją poprzez zintegrowaną funkcję internetową do każdej sieci i eksploatować z każdym systemem centralnym.

Moc wyjściowa
Stacja szybkiego ładowania ma moc wyjściową do 320 kW przy ładowaniu DC. Status ładowania baterii jest wskazywany na kolorowym wyświetlaczu TFT.

Personalizacja
Nadawaj swoim stacjom ładowania jedyny w swoim rodzaju wygląd i korzystaj z nich do reprezentowania swojej marki, personalizując stacje swoimi grafikami, logotypami i kolorami. 

Cechy i korzyści

  • ładowanie każdego pojazdu kompatybilnego z CCS
  • napięcie ładowania DC do 920 V
  • ładowanie baterii od 0% do 80% w czasie poniżej 30 minut
  • zintegrowane połączenie internetowe (3G; LAN; Wi-Fi)
  • rozwiązania pod aplikację klienta 
  • wysoka efektywność > 95%

Masz pytania? Pozostajemy do dyspozycji – napisz do nas: elektomobilnosc@bibusmenos.pl

Dyrektor ds. Rozwoju Biznesu

Jakub Preinl
tel. +48 58 762 72 66
mob. +48 600 060 166
elektromobilnosc@bibusmenos.pl