BIBUS MENOS Sp. o.o. jest polsko-szwajcarską firmą o profilu sprzedażowo-produkcyjno-usługowym. Działalność na polskim rynku rozpoczęliśmy w 1994 roku jako MENOS Sp. z o.o., po czym po kilku latach weszliśmy w skład holdingu BIBUS AG. Holding działa na świecie w ponad dwudziestu krajach Europy i Azji. Dzięki temu mamy możliwość aktywnego korzystania z ponad siedemdziesięcioletniego doświadczenia oraz multikulturowego know-how Grupy BIBUS.

Jesteśmy dostawcą pneumatyki, mechatroniki, automatyki, hydrauliki siłowej i drukarek 3D. Produkujemy siłowniki pneumatyczne, agregaty i zasilacze hydrauliczne, napełniamy sprężyny gazowe, prowadzimy montaż motoreduktorów.

Nasza firma ciągle się rozwija - DOŁĄCZ DO NAS!

Obecnie do Działu Pomp i Zbiorników szukamy osoby na stanowisko:

Doradca Handlowy

Miejsce pracy: Poznań
nr ref. 1/BHPZ/PH/2019

TWOJE ZADANIA NA STANOWISKU:

  • kontakt z klientami firmy (stacjonarnie oraz w terenie)
  • realizowanie zamówień handlowych
  • sporządzanie ofert handlowych
  • dbałość o wysoki poziom współpracy z klientami firmy
  • rozwój sprzedaży produktów i rozwiązań technicznych

TEGO OCZEKUJEMY OD CIEBIE:

  • wykształcenie wyższe techniczne (najlepiej mechanika, ochrona środowiska i pokrewne)
  • rozwinięte zdolności interpersonalne i organizacyjne
  • prawo jazdy kategorii B
  • znajomość MS Office, biegła obsługa komputera
  • komunikatywny język angielski (mile widziany również techniczny)
  • znajomość branży hydrauliki wodnej i/lub rynku dmuchaw bocznokanałowych będzie dodatkowym atutem

CO ZYSKASZ, PRACUJĄC U NAS:

  • zaoferujemy Ci pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • otrzymasz stabilne, uczciwe warunki zatrudnienia (w tym umowa o pracę)
  • zagwarantujemy niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość ciągłego rozwoju zawodowego poprzez szkolenia krajowe i zagraniczne
  • otrzymasz duży zakres samodzielności i odpowiedzialności przy realizacji zadań
  • zapewnimy Ci pracę w przyjaznym środowisku oraz bardzo dobre warunki socjalne (w tym program Benefit, ubezpieczenie zdrowotne, bezpłatny kurs jęz. angielskiego)
  • jasno określone cele i warunki współpracy ułatwiające realizowanie codziennych zadań
  • szacunek i transparentność oraz przyjazną atmosferę

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji (CV i listu motywacyjnego) z zaznaczonym numerem referencyjnym na adres e-mail: rekrutacja@bibusmenos.pl.

Do aplikacji prosimy dołączyć klauzulę:
„Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.”

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Jesteś zainteresowany pracą w firmie BIBUS MENOS? Zostaw nam swoje CV.