Filtration Group

Wydajne rozwiązania w zakresie filtracji

Filtration Group GmbH, z siedzibą w Öhringen w Niemczech, jest częścią Filtration Group, spółki zależnej należącej do amerykańskiej Madison Industries Group. Oprócz oddziałów w Öhringen i Hamburgu, Filtration Group GmbH posiada również zakłady w Rumunii, Chinach i Japonii, zatrudniając ponad 700 osób na całym świecie. Spółka zyskała renomę na rynku światowym, oferując szeroki zakres wysokowydajnych i innowacyjnych produktów do separacji, filtracji płynów, filtracji powietrza i filtracji czynników procesowych.

Tym, co łączy wszystkie te spółki pod marką FG jest wyraźna obietnica: INSPIRUJEMY NASZYCH KLIENTÓW.

Filtration Group oferuje szeroki asortyment produktów, m.in. filtry hydrauliczne, filtry samoczyszczące, filtry procesowe, separację frakcji, a także szeroką gamę rozwiązań dla przemysłowej filtracji powietrza przeznaczone do pracy w ramach dużych instalacji systemowych. Szeroka gama produktowa pozwala znaleźć rozwiązanie dla każdego zastosowania.

Bez względu na to, czy rozwiązanie jest przeznaczone do oczyszczania chłodzących środków smarnych w obrabiarkach, oczyszczania powietrza w zakładach produkcyjnych, czy do filtrowania układów hydraulicznych - nasze innowacyjne filtry do urządzeń, maszyn i systemów zapewniają płynny przebieg procesów produkcji, prawidłowe utrzymanie linii produkcyjnych oraz tworzą optymalne warunki do wysokowydajnej, bezpiecznej i ekonomicznej produkcji wyrobów wysokiej jakości.

Przemysłowe rozwiązania w zakresie filtracji, oczyszczania i uzdatniania, stworzone przez Filtration Group, pracują wydajnie w lokalizacjach na całym świecie, w najbardziej wymagających warunkach.

Wszystkie komponenty i systemy są nieustannie rozwijane, wydajne energetycznie i zrównoważone. Mogą być również elastycznie dostosowywane w celu spełnienia określonych potrzeb wynikających z końcowego zastosowania.
 

Menedżer Projektów

Michał Olszewski
tel. +48 58 762 72 17
mob. +48 662 099 772
ols@bibusmenos.pl