BIBUS MENOS Sp. z o.o. laureatem prestiżowej nagrody Diamenty Forbesa 2024!

Właśnie ukazał się najnowszy ranking „Diamenty Forbesa 2024”. BIBUS MENOS Sp. z o.o. po raz kolejny z wyróżnieniem!

Diamenty Forbesa to coroczny ranking najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce. Zawiera listę przedsiębiorstw, które w ciągu ostatnich trzech lat najskuteczniej zwiększyły swoją wartość. To potwierdzenie siły, a także zdolności do budowania wartości i jakości marki oraz biznesu. Wspomniane aspekty są szczególnie ważne w dzisiejszych skomplikowanych czasach i stanowią nieocenione źródło inspiracji.

Ranking przygotowany został przez redakcję magazynu Forbes oraz wywiadownię gospodarczą Dun & Bradstreet Polska, które wyłoniły najbardziej dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwa w kraju. Wyniki rankingu „Diamenty Forbesa 2024” zostały opracowane na podstawie szwajcarskiej metody wyceny wartości firmy. Wśród kluczowych kryteriów znalazły się m.in. wyniki finansowe za lata 2018–2022, wartość majątku, historia płatnicza, wiarygodność płatnicza czy brak negatywnych zdarzeń prawnych.

Cieszymy się, że ponownie mogliśmy się znaleźć w tym zaszczytnym gronie. To dla nas duże wyróżnienie i motywacja na przyszłość. 

Dziękujemy naszym Pracownikom, Klientom i Partnerom za umożliwienie zdobycia nam tego wyróżnienia.

Wizytówka firmy: Diamenty Forbesa - BIBUS MENOS Sp. z o.o.