Elektromobilność

Wszyscy o tym mówią, a BIBUS MENOS wprowadza to w życie! Zielona przyszłość dzięki elektromobilności.

Niezależnie od tego, jakich rozwiązań w zakresie elektromobilności szukasz, znajdziesz je u nas. Oferujemy systemy ładowania ze zintegrowanym systemem zarządzania lub bez niego, dla pojazdów elektrycznych: samochodów, motocykli, czy też autobusów.

Nasz asortyment obejmuje stacje ładowania do pojazdów elektrycznych o szerokim zakresie mocy, od 3,7 kVA do 320 kW. Zaczynając od niskiej mocy do zastosowań w domu, po najwyższą moc w najszybszych ładowarkach – oferujemy rozwiązania zarówno AC jak i DC. 

Niezależnie od tego jakim pojazdem elektrycznym jeździsz, z pewnością znajdziesz u nas odpowiednią stację do jego ładowania. Oferujemy produkty z przyłączami CSS, CHAdeMo, typ 1 i 2. Każdorazowo zapewniamy najwyższą jakość sprzętu, gwarantowaną przez naszych solidnych partnerów, zaawansowane doradztwo oraz serwis!

Nie koncentrujemy się wyłącznie na dystrybucji stacji ładowania, lecz oferujemy także rozwiązania kompleksowe, które są indywidualnie przystosowane do oczekiwań klienta.

Nasze rozwiązania

Do domu lub firmy, użytkowania prywatnego lub publicznego, AC lub DC – zawsze dostarczymy indywidualne i optymalne rozwiązanie.
Jeśli potrzebujesz więcej informacji, napisz do nas: elektromobilnosc@bibusmenos.pl

Dyrektor ds. Rozwoju Biznesu

Jakub Preinl
tel. +48 58 762 72 66
mob. +48 600 060 166
elektromobilnosc@bibusmenos.pl

Należymy do Polskiego Stowarzyszenia Paliw Alternatywnych