CIRCONTROL

eHome

Niedroga i przyjazna dla użytkowników stacja ładowania eHome została opracowana z myślą o domach prywatnych i innych miejscach, w których nie jest wymagana autoryzacja użytkownika. 
Swój pełen potencjał stacja uzyskuje w połączeniu z czujnikiem Home BeON, umożliwiającym dynamiczne sterowanie mocą w budynku i przyporządkowującym stacji ładowania dostępną moc w czasie rzeczywistym.


eNext

Seria eNext-Reihe została opracowana z myślą o prywatnych domach, budynkach wspólnotowych, firmowych oraz parkingach. Stację ładowania można wygodnie konfigurować i nadzorować za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Możliwe jest dynamiczne zarządzanie mocą do 120 punktów ładowania.


eVolve Smart

eVolve Smart można wykorzystywać w wariancie Wallbox lub stojącym zarówno w przestrzeniach publicznych jak i prywatnych. System zapewnia wszelkie możliwości wymagane w ramach inteligentnego i dynamicznego zarządzania procesami ładowania. Poza tym można go używać w ramach konfiguracji Master-Slave.


EFACEC

Ładowarki domowe

Naładuj baterię swojego samochodu elektrycznego łatwo i szybko we własnym domu. Opracowane specjalnie do zastosowania w domu, nasze stacje ładowania zapewniają wszystkie niezbędne funkcjonalności.

Dodatkowo oferują atrakcyjny design i prostą obsługę w kompaktowej konstrukcji.
Różne kable i przyłącza umożliwiają zastosowanie naszych ładowarek do wszystkich pojazdów elektrycznych. 

Wytrzymała, aluminiowa obudowa i prosta instalacja pozwalają na zastosowanie ładowarek zarówno w halach garażowych, jak i na zewnątrz.

Możliwa jest integracja naszych stacji ładowania z każdą dostępną siecią.

Dostępna jest także personalizacja z użyciem kolorów, grafik czy logotypów dostarczonych przez klienta.


Ładowarki publiczne

Nasze ładowarki publiczne to elastyczne i efektywne kosztowo rozwiązania przeznaczone do infrastruktury publicznej.

Dzięki wytrzymałej budowie ładowarki te znajdują doskonałe zastosowanie w przestrzeni publicznej.

Oferujemy również montaż oraz podłączenie stacji.

Dyrektor ds. Rozwoju Biznesu

Jakub Preinl
tel. +48 58 762 72 66
mob. +48 600 060 166
elektromobilnosc@bibusmenos.pl