Polityka prywatności

Wstęp: 

Ponieważ szanujemy prywatność wszystkich odwiedzających serwis internetowy www.bibusmenos.pl pragniemy poinformować, że dane osobowe przechowywane są w sposób zgodny z wymogami polskiego prawa (w szczególności w zgodzie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. - Dz. U. Nr 133, poz. 883 z późniejszymi zmianami).

Jakie dane są zbierane od użytkowników (dane zbierane automatycznie przez serwer lub podawane przez użytkownika podczas np. rejestracji.


1. Firma BIBUS MENOS Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Spadochroniarzy 18, informuje, że dane osobowe oraz dane teleadresowe, otrzymywane przez firmę BIBUS MENOS Sp. z o.o. będą używane tylko i wyłącznie w następujących celach:

  • udzielenia użytkownikowi odpowiedzi na zadane przez niego pytanie, komentarz lub wyjaśnienie poruszonego przez użytkownika zagadnienia,
  • przekazania użytkownikowi oferty handlowej firmy BIBUS MENOS Sp. z o.o., w przypadku gdy wyraził on zainteresowanie produktami sprzedawanymi przez firmę, poprzez formularz kontaktowy, za pośrednictwem poczty email lub inną drogą.

2. BIBUS MENOS Sp. z o.o. informuje, że wszelkie dane osobowe oraz dane teleadresowe otrzymywane przez firmę za pośrednictwem niniejszego serwisu internetowego, będą wykorzystywana wyłącznie przez pracowników firmy BIBUS MENOS w celach służbowych i nie będą sprzedawane lub udostępniane żadnym innym firmom, podmiotom lub osobom fizycznym.

3. Aby jeszcze lepiej dopasować naszą ofertę do Państwa potrzeb korzystamy z Google Analytics. Funkcje Google Analytics, które zaimplementowano na podstawie reklam displayowych (np. remarketing, raporty wyświetleń w sieci reklamowej Google, integracja narzędzia DoubleClick Campaign Manager lub raporty zainteresowań i danych demograficznych Google Analytics).

4. Użytkownik ma możliwość zrezygnowania z usługi Google Analytics dla reklam displayowych i dostosowania reklam w sieci reklamowej Google za pomocą Ustawień reklam.

5. Informujemy, że na rynku jest wiele narzędzi, które uniemożliwiają wyświetlanie reklam i jeżeli odwiedzający nasz serwis życzy sobie anonimowości, rekomendujemy zainstalowanie oprogramowania tzw. Adblock.

W jaki sposób dane są wykorzystywane

  • Dane przechowywane są w postaci wydzielonej bazy, w  sposób bezpieczny, gwarantujący brak dostępu podmiotom trzecim.  Korzystamy z narzędzia mailingowego Get Response, które w sposób bezpieczny przechowuje adresy mailowe naszych Klientów.

W jaki sposób można dokonać zmian w danych osobowych użytkownika

  • Mają Państwo prawo wglądu do swoich danych osobowych i adresowych oraz ich poprawiania. Na żądanie poinformujemy Państwa pisemnie, zgodnie z obowiązującymi przepisami, czy i które dane osobowe są u nas przechowywane.

W jaki sposób są zabezpieczane dane pobierane od użytkowników

  • BIBUS MENOS Sp. z o.o. stosuje techniczne i organizacyjne środki bezpieczeństwa, by chronić administrowane przez nas dane osobowe przed przypadkową lub celową manipulacją, utratą, zniszczeniem lub dostępem osób nieuprawnionych. Nasze środki bezpieczeństwa są na bieżąco aktualizowane wraz z rozwojem technologicznym.

Postanowienia końcowe

1. Niniejsza Polityka Prywatności może w przyszłości ulec zmianie poprzez opublikowanie nowej wersji w Serwisie. W takim przypadku po skorzystaniu z Serwisu ponownie zostanie Państwu wyświetlona informacja o zasadach zamieszczania cookies za pośrednictwem Serwisu.

2. W razie problemów lub wątpliwości prosimy o kontakt: info(at)bibusmenos.pl. Zamiast znaku "(at)" prosimy wstawić symbol "@"

BIBUS MENOS Sp. z o.o.

ul. Spadochroniarzy 18 
80-298 Gdańsk

tel. +48 58 660 95 70
fax  +48 58 661 71 32
info@bibusmenos.pl