„Już od kilkunastu lat zarządzamy firmą opierając się na wytycznych normy ISO 9001. Regularna recertyfikacja naszego systemu zarządzania jakością potwierdza to, że jesteśmy firmą, która stara się zapewnić swoim pracownikom przyjazne miejsce pracy, dostawcom – partnerskie relacje, a klientowi – rzetelną analizę jego potrzeb, kompetentną obsługę i odpowiednią do jego wymagań realizację zamówienia”.

Magdalena Stankiewicz

Prezes Zarządu

Polityka jakości

Naszym dążeniem jest systematyczne umacnianie pozycji BIBUS MENOS Sp. z o.o. na rynku dostawców, producentów i projektantów elementów i układów pneumatyki, automatyki, mechatroniki, hydrauliki siłowej, techniki szynowej oraz profesjonalnych systemów druku 3D.

Naszym celem, obok działalności handlowej, jest kompleksowe rozwiązywanie zagadnień przemysłowych, obejmujące projektowanie, produkcję i serwis dostarczanych urządzeń, umożliwiające pełniejsze dopasowanie się do potrzeb naszych klientów, oczekujących bardziej wszechstronnej obsługi.

 

 

Powyższe cele chcemy osiągnąć poprzez:

  • zagwarantowanie naszym klientom wysokiej jakości,
  • nowoczesność, bezpieczeństwo eksploatacji i perfekcji wykonania dostarczanych produktów, dzięki współpracy z renomowanymi dostawcami i korzystanie  z nowoczesnego parku maszynowego.

Już od kilkunastu lat jednostka DNV Business Assurance audytuje cyklicznie nasz system zarządzania, co oznacza, że na bieżąco dbamy o zachowanie wysokiej jakości naszych usług i ciągle się doskonalimy.

BIBUS MENOS Sp. z o.o.

ul. Spadochroniarzy 18 
80-298 Gdańsk

tel. +48 58 660 95 70
fax  +48 58 661 71 32
info@bibusmenos.pl