MISJA 

Dostarczamy specjalistyczne rozwiązania inżynierskie, w tym unikatowe i innowacyjne, bazujące na integracji wielu branż.

Wspieramy naszych kontrahentów doradztwem technicznym w obszarze pneumatyki, mechatroniki, hydrauliki siłowej, automatyki, filtracji, ekomobilności oraz druku 3D. Łączymy producentów komponentów przemysłowych najlepszych światowych marek z wymagającymi klientami. Działamy kompleksowo – dostarczamy, produkujemy, projektujemy, wykonujemy, serwisujemy i szkolimy.

Rozwijamy się dzięki doskonaleniu procesów, stosowaniu nowoczesnych systemów przemysłowych oraz innowacyjnej technologii. Dbamy o zrównoważony rozwój, w zgodzie z otoczeniem i środowiskiem naturalnym.

Pracujemy z pasją i zaangażowaniem, by rozwiązywać nawet najbardziej skomplikowane problemy techniczne naszych klientów, przyczyniając się do rozwoju przemysłu dzięki kompetencji, wiedzy i doświadczeniu naszych pracowników.

 

WIZJA

Naszym celem jest umacnianie pozycji firmy na rynku, wzrost jej wartości oraz stworzenie silnej marki własnej, która będzie rozpoznawana jako ceniony i sprawdzony dostawca profesjonalnych,  niezawodnych rozwiązań inżynierskich, dzięki którym nasi klienci stają się skuteczniejsi, wydajniejsi i odnoszą coraz większe sukcesy.

Pragniemy umacniać rolę wiodącego dostawcy najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych w dziedzinie pneumatyki, mechatroniki, hydrauliki siłowej, automatyki, filtracji, ekomobilności oraz druku 3D.  Dążymy do ciągłego doskonalenia naszej wiedzy i optymalizowania oferty, aby sprostać zmieniającym się potrzebom naszych klientów.

Pragniemy być rozpoznawani jako firma dostarczająca rozwiązania dla wielu branż i umiejąca integrować je ze sobą, zapewniając indywidualne podejście, dopasowane do potrzeb odbiorców.

Chcemy być atrakcyjnym pracodawcą, zatrudniającym na uczciwych warunkach, przyciągającym ludzi odważnie stawiających czoła wyzwaniom oraz chętnych do pracy nad rozwijaniem swoich kompetencji.

 

MOTTO

„SUPPORTING YOUR SUCCESS” – „WSPIERANIE TWOJEGO SUKCESU”

Pracownicy BIBUS MENOS aktywnie realizują w praktyce to, co jest ukryte w słowie „menos” (z greckiego – usposobienie prowadzące człowieka do sukcesu).

Motto grupy BIBUS, do której należymy, odzwierciedla dokładnie nasze zamiary – chcemy wspierać naszych klientów w ich rozwoju i drodze do doskonałości, oferując wyższy poziom doradztwa, wydajniejsze rozwiązania, wyższej jakości produkty, bardziej kompleksową obsługę i pełną lojalność, by wspólnie z nami osiągali coraz większe sukcesy i wyróżniali się na tle konkurencji. 

SUPPORTING YOUR SUCCESS – dążymy do wspierania działalności naszych klientów, pomagając im pokonywać coraz to wyższe progi efektywności prowadzonego biznesu. Pracownicy BIBUS MENOS Sp. z o.o. aktywnie realizują w praktyce to, co jest ukryte w słowie „menos” (z greckiego – usposobienie prowadzące człowieka do sukcesu).