MISJA

Jesteśmy firmą inżynierską, działającą na rynku od ponad 20 lat, specjalizującą się w kompleksowym rozwiązywaniu problemów naszych klientów, zapewniającą doradztwo w zakresie techniczno-handlowym w branżach pneumatyki, mechatroniki, hydrauliki siłowej, automatyki, techniki szynowej oraz druku 3D.

Naszym kapitałem są ludzie, którzy z zaangażowaniem i wytrwałością wykorzystują specjalistyczną wiedzę oraz swój potencjał najlepiej jak potrafią, dzieląc się tą wartością z klientem. 

Budowana na takich podstawach relacja z odbiorcami zapewnia profesjonalną obsługę i zadowolenie z dostarczanych przez nas rozwiązań.

Nasze priorytety:

 • dbanie o rozwój osobisty pracowników i komfort ich pracy
 • współpraca z dostawcami produktów i usług o wysokiej jakości
 • oferowanie sprawdzonych rozwiązań 
 • podejmowanie się zadań trudnych i skomplikowanych
 • wychodzenie naprzeciw potrzebom klientów i znajdowanie najlepszych sposobów na rozwiązywanie ich problemów, z determinacją i zaangażowaniem doprowadzając każde zadanie do końca
 • zapewnianie wysokiego standardu obsługi oraz dbanie o trwałe relacje z klientami, oparte na uczciwości, szacunku, bezpieczeństwie i zaufaniu
 • prowadzenie biznesu społecznie odpowiedzialnego

 

WIZJA

Bazując na wieloletnim doświadczeniu, pragniemy być cenionym i unikalnym na polskim rynku dostawcą szerokiego zakresu nowoczesnych rozwiązań dla przemysłu oraz oferować klientom indywidualne podejście, dopasowane do ich szczególnych potrzeb.

Chcemy być atrakcyjnym pracodawcą, zatrudniającym na uczciwych warunkach, przyciągającym ludzi odważnie stawiających czoła wyzwaniom oraz chętnych do pracy nad rozwijaniem swoich kompetencji.

Poprzez wykorzystanie nowoczesnych technologii, wdrażanie systemów wspomagających sprzedaż i świadczenie usług, zamierzamy stale się rozwijać i osiągać najwyższą jakość. Wszystkie te działania mają na celu zapewnienie wzrostu wartości firmy oraz zagwarantowanie naszym pracownikom komfortowych warunków pracy i rozwoju, by mogli coraz lepiej wspierać naszych klientów, dążąc do wspólnego sukcesu w biznesie.

Podstawy:

 • pielęgnujemy tradycje i wartości wypracowane przez lata, na tej podstawie budując przyszłość
 • na bieżąco analizujemy potrzeby rynku i podejmujemy wyzwania biznesowe, dostarczając rozwiązania adekwatne do oczekiwań naszych klientów
 • nieustannie pracujemy nad naszym rozwojem, stabilnie adaptując się do zmiennych warunków gospodarczych 
 • myślimy o innych - aktywnie wspomagamy inicjatywy charytatywne, kulturalne, edukacyjne i in. oraz dbamy o środowisko naturalne, skupiając się na wspieraniu lokalnej społeczności

 

NASZE WARTOŚCI

Jesteśmy zaufanym partnerem handlowym naszych klientów.

Słuchamy naszych klientów i przewidujemy ich potrzeby.

Naszym klientom zapewniamy uczciwy i sprawdzony proces sprzedaży.

Z determinacją i odpowiedzialnie doprowadzamy każde zadanie do końca.

Pracujemy z energią, pasją i szacunkiem dla człowieka.

Nasi pracownicy to pasjonaci nowoczesnych technologii, naszej firmy, pracy i życia.

Wspieramy społeczność lokalną i czujemy się za nią współodpowiedzialni.

Jesteśmy pewni jakości promowanych przez nas marek.

 

 

SUPPORTING YOUR SUCCESS – dążymy do wspierania działalności naszych klientów, pomagając im pokonywać coraz to wyższe progi efektywności prowadzonego biznesu. Pracownicy BIBUS MENOS Sp. z o.o. aktywnie realizują w praktyce to, co jest ukryte w słowie „menos” (z greckiego – usposobienie prowadzące człowieka do sukcesu).