Instalacja i serwis

WDROŻENIE OD A DO Z

Stacja ładowania pojazdów elektrycznych powinna być dopasowana do lokalizacji i indywidualnych potrzeb użytkownika. Dlatego naszym celem jest doradztwo w doborze najlepszych rozwiązań dla Twoich potrzeb. Dzięki naszej szerokiej gamie oferowanych produktów i usług możemy zająć się każdym etapem wdrożenia infrastruktury ładowania, od instalacji aż po inteligentne zarządzanie nią.

1. Doradzamy w wyborze stacji ładowania samochodów elektrycznych

Wdrożenie kompletnej i funkcjonalnej infrastruktury ładowania (w mieście, zajezdni autobusowej, siedzibie firmy), która będzie odpowiedzią na potrzeby użytkowników, jest skomplikowanym procesem. Dzięki wiedzy i doświadczeniu naszych specjalistów w zakresie elektromobilności pomożemy Ci wybrać najlepsze rozwiązanie, tak aby właściwie wykorzystać potencjał biznesowy Twojej lokalizacji.

2. Realizujemy audyty elektroenergetyczne

W celu przygotowania pełnej kalkulacji inwestycyjnej przeprowadzamy audyt instalacji i weryfikację możliwości podłączenia stacji ładowania pojazdów elektrycznych w wybranym miejscu.
 

3. Instalujemy, konfigurujemy i testujemy

Dostarczamy nie tylko stację ładowania – w razie potrzeby realizujemy także jej instalację, we współpracy z jednym z naszych sprawdzonych partnerów instalacyjnych. Wykonujemy pełną instalację, zapewniamy kompleksową usługę z wykonaniem dostarczenia stacji, montażu, konfiguracji oraz testów stacji i oprogramowania, aby oddać stację gotową do działania. Jesteśmy autoryzowanym partnerem Efacec, dlatego zapewniamy utrzymanie gwarancji producenckiej.

4. Konserwacja stacji ładowania

Aby uniknąć nieoczekiwanych defektów stacji, konieczna jest regularna konserwacja urządzenia. W ramach rocznej konserwacji kontrolujemy stan stacji ładowania i określamy go w protokole. Jeśli konieczna będzie wymiana komponentów, konsultujemy konieczny nakład i w razie jego akceptacji zlecamy naprawę.

5. Obsługa klienta

Zapewniamy pełne wsparcie przy problemach ze stacją ładowania. Poprzez dostęp zdalny możemy w krótkim czasie wyeliminować większość usterek. Jeśli wystąpi taka konieczność, wyślemy na miejsce technika, który usunie błędy.
 

Dyrektor ds. Rozwoju Biznesu

Jakub Preinl
tel. +48 58 762 72 66
mob. +48 600 060 166
elektromobilnosc@bibusmenos.pl