Menedżer produktu ACE

Katarzyna Śmietana
tel.  +48 32 203 98 89
mob.  +48 668 850 809
kw@bibusmenos.pl

BIBUS MENOS NOWOŚCI - Dział Mechatroniki

W tym wydaniu:

amortyzatoryprzemyslowe.pl – nowa strona dedykowana rozwiązaniom firmy ACE w technice tłumienia energii i drgań

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nową stronę poświęconą rozwiązaniom firmy ACE Controls w dziedzinie techniki tłumienia. Na stronie amortyzatoryprzemyslowe.pl znajdą Państwo szczegółowe informacje dotyczące produktów ACE, nasze nowości wydawnicze im poświęcone, a także informacje o zastosowaniach, narzędziach przydatnych w procesie doboru i projektowania oraz szereg porad technicznych.

Amortyzatory przemysłowe firmy ACE stanowią rozwiązania najwyższej jakości w zakresie pochłaniania energii oraz tłumienia uderzeń. Amortyzatory marki ACE spełniają najwyższe wymagania, zarówno w przypadku pracy ciągłej, jak i zdarzeń awaryjnych. Dzięki zróżnicowanym gabarytom i zakresom pochłaniania energii ilość możliwych do uzyskania aplikacji jest nieograniczona. W naszej ofercie na stronie amortyzatoryprzemyslowe.pl znajdą Państwo:

BIBUS MENOS od ponad 15 lat jest oficjalnym przedstawicielem firmy ACE w Polsce. Jako jedyni w Polsce oferujemy pełny zakres produktów, zapewniamy wsparcie techniczne na etapie projektowania i doboru, a także serwis. Wyłącznie nasi specjaliści techniczni i serwisanci odbyli szkolenia producenckie w ACE i systematycznie poszerzają swoją wiedzę.

Szukasz rozwiązania – odwiedź naszą stronę i skontaktuj się z nami!
www.amortyzatoryprzemyslowe.pl

BIBUS MENOS Sp. z o.o.

ul. Spadochroniarzy 18 
80-298 Gdańsk

tel. +48 58 660 95 70
fax  +48 58 661 71 32
info@bibusmenos.pl