BIBUS MENOS NOWOŚCI - Dział Techniki Szynowej

W tym wydaniu:

  • 12. Międzynarodowe Targi Kolejowe TRAKO 2017 w Gdańsku!

Szanowni Klienci!
Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska BIBUS MENOS podczas 12. Międzynarodowych Targów Kolejowych TRAKO 2017, które odbędą się w Centrum AMBEREXPO na ul. Żaglowej 11 w Gdańsku, w dniach 26 – 29 września 2017 roku. Znaleźć nas będzie można na stoisku nr 23 w hali B.

W tym roku wystawiamy się aż z trzema naszymi partnerami:

Hanning & Kahl

Renomowany, niemiecki producent hamulców dla tramwajów i lekkich kolei, jak również systemów sterowania zwrotnic i sygnalizacji dla transportu szynowego. Systemy hamulcowe oraz systemy sterowania zwrotnic H&K działają w tramwajach oraz na liniach tramwajowych w Warszawie, Gdańsku, Krakowie, Katowicach, Łodzi, Poznaniu, Bydgoszczy, Gorzowie.

NORIS

Producent, który od ponad 90 lat jest jednym z czołowych specjalistów w dziedzinie oprzyrządowania i automatyki dla przemysłu stoczniowego, technologii transportowych, maszyn i instalacji. Firma oferuje szczególnie wytrzymałe i znakomicie zabezpieczone kombinacje czujników pod kątem konkretnych zastosowań, zwłaszcza montażu czujników wraz z okablowaniem w obszarze podwozia.

GIFAS

Ceniony, międzynarodowy producent osprzętu elektrycznego dla infrastruktury transportowej. Głównym celem firmy GIFAS jest zapewnienie mobilności na drogach, liniach kolejowych, w powietrzu oraz na wodzie, poprzez dostawy elementów infrastruktury, tak by ruch środków transportu odbywał się bez przeszkód. Wszystkie produkty i rozwiązania systemowe GIFAS zostały precyzyjnie opracowane i doskonale dostosowane do potrzeb rynku.

Na targach zaprezentujemy między innymi:

  • Elektro-hydrauliczny napęd zwrotnicy tramwajowej HWE500
  • Komponenty hamulcowe
  • Eksponat przedstawiający napęd zwrotnicy podzielony na dwie części - przed oraz po modernizacji
  • Eksponaty przedstawiające koncepcję działania czujników prędkości Halla

Godziny otwarcia targów: 
26 – 28 września w godzinach 10:00 - 17:00 
29 września w godzinach 10:00 - 16:00

Do zobaczenia na naszym stoisku!

Kierownik Działu Techniki Szynowej

Tomasz Barwicki
tel. +48 58 660 95 75
mob. +48 600 489 733
tba@bibusmenos.pl