Nowy dostawca ładowarek DC – podjęliśmy współpracę z fińską firmą Kempower

Rozmowy z przedstawicielami firmy Kempower zaowocowały podpisaniem umowy o współpracy. Innowacyjne rozwiązania szybkiego ładowania prądem stałym do pojazdów elektrycznych fińskiego producenta zasiliły naszą ofertę. 

Firma Kempower to renomowany producent ładowarek DC do różnego rodzaju pojazdów i maszyn elektrycznych. Cały proces produkcyjny od projektowania po realizację schematu odbywa się w Finlandii. Testy również mają miejsce w regionie nordyckim, co daje gwarancję niezawodności nawet w bardzo trudnych warunkach atmosferycznych. Marka korzysta z lokalnie dostępnych komponentów najwyższej jakości, co przyczynia się do zmniejszenia śladu węglowego. Kempower dąży do osiągnięcia 100% neutralności pod względem emisji CO2 do 2035 r. i osiągnięcia 99% wskaźnika recyklingu po zakończeniu cyklu życia wszystkich ładowarek do pojazdów elektrycznych sygnowanych logo marki.

Nasz asortyment obejmuje:

- przenośne szybkie ładowarki DC o mocy do 40 kW
- stacjonarne ładowarki DC o mocy do 400 kW
- moduły mocy wraz z satelitami o mocy do 600 kW

Po zapoznaniu się z ofertą zapraszamy do kontaktu: elektromobilnosc@bibusmenos.pl. Z przyjemnością pomożemy w doborze odpowiedniego rozwiązania.
fot. Kempower