Obchodzimy 25. urodziny! 1 marca 1999 roku dołączyliśmy do holdingu BIBUS AG

 

Dumnie ogłaszamy, że obchodzimy swoje 25-lecie! Dokładnie 1 marca 1999 roku narodziliśmy się jako BIBUS MENOS Sp. z o.o., to wtedy z pasją i zaangażowaniem rozpoczęliśmy dostarczanie nowoczesnych rozwiązań dla przemysłu. Dziś, z perspektywy lat, z radością możemy ogłosić, że przeszliśmy imponującą drogę.

To wielki moment, który świętujemy z dumą i wdzięcznością. Przez te lata osiągnęliśmy wiele, zbudowaliśmy solidne fundamenty i wciąż dążymy do doskonałości.

Przez te lata udało się nam stworzyć nie tylko doskonale prosperujący biznes, ale także ponad 140-osobową ekipę specjalistów, którzy każdego dnia zapewniają  doradztwo i wsparcie w zakresie pneumatyki, mechatroniki, hydrauliki siłowej, automatyki, filtracji, ekomobilności, druku 3D oraz projektowania.

Na przestrzeni 25 lat udało nam się utworzyć siedem oddziałów na terenie Polski oraz zbudować nowoczesną siedzibę główną w Gdańsku wraz z centralnym magazynem oraz profesjonalnym i nowoczesnym parkiem maszynowym.

Jesteśmy dumni z naszej międzynarodowej współpracy, która obejmuje blisko 100 dostawców z całego świata. Dzięki temu możemy dostarczać imponującą gamę ponad 65 tysięcy różnych produktów, spełniających wymagania różnorodnych gałęzi przemysłu. 

Ten ogromny sukces jest zasługą doskonałego zarządzania, trafnych pomysłów, a przede wszystkim  zaufania, jakim darzy się pracowników każdego szczebla.

Nieustannie rozwijamy się, inwestując w naszych pracowników poprzez regularne szkolenia i programy rozwojowe. Wiemy, że to zaangażowanie i pasja naszych zespołów są kluczem do sukcesu. Dlatego też pragniemy podziękować każdemu pracownikowi za zaangażowanie i determinację.

Nie możemy zapomnieć o naszych Klientach i Partnerach Handlowych, którzy byli z nami przez te wszystkie lata. Wasze zaufanie i wsparcie były dla nas nieocenione. Dziękujemy za to, że jesteście częścią naszej historii i wspieracie nas w dalszym rozwoju..

W ciągu tych 25 lat przeżyliśmy wiele niezapomnianych chwil, osiągnęliśmy cele, których nigdy nie uznawaliśmy za możliwe, ale najważniejsze jest to, że robimy to razem-jako jeden wielki zespół.

Jesteśmy pełni entuzjazmu co do przyszłości i z determinacją patrzymy w przód, jak wiele jeszcze razem osiągniemy!

Dziękujemy wszystkim za 25 niezapomnianych lat i z niecierpliwością wyczekujemy kolejnych!