Podpisaliśmy umowę z firmą Haskel - dostawcą wysokociśnieniowych urządzeń do transportu gazów przemysłowych i cieczy

Pragniemy poinformować, że podjęliśmy współpracę z firmą Haskel stając się partnerem biznesowym marki w Polsce. To świetna wiadomość dla osób zastanawiających się nad wdrożeniem technologii wodorowych w swoim biznesie.

W naszej ofercie znalazły się:

▪️ boostery i kompresory wysokociśnieniowe do gazów z napędem pneumatycznym oraz  hydraulicznym, w tym rozwiązania dedykowane dla wodoru
▪️ pneumatyczne, wysokociśnieniowe pompy cieczy
▪️ pneumatyczne wzmacniacze ciśnienia, również w wykonaniu przeznaczonym dla wodoru
▪️ zawory wysokociśnieniowe BuTech


Produktami, które zasługują na szczególną uwagę są stacje tankowania sprężonym wodorem Nano i Nano Pro. Wyróżniają się: możliwością sprężania do 80 kg wodoru dziennie, dozowaniem pod ciśnieniem 350 barów i 700 barów, instalacją i integracją typu „Plug and Play” oraz możliwością modyfikacji w celu tankowania większej liczby pojazdów dzięki dodatkowemu zewnętrznemu modułowemu buforowi gazu. Urządzenia mają możliwość zasilenia gazem z magazynu na miejscu, elektrolizera lub trailerów wodorowych. 

Dodatkowo seria stacji tankowania wodoru Nano oferuje kompaktową budowę, elastyczną konfigurację do konkretnego zastosowania w pojeździe, pakiety wsparcia w zakresie instalacji, konserwacji i serwisu, a także samodzielną jednostkę przenośną ułatwiającą transport. 

Technologia opracowana przez firmę Haskel zwiększa ciśnienie i zmniejsza objętość wodoru, umożliwiając bardziej efektywny przepływ gazu podczas dozowania. Dzięki temu zatankujesz swoje auto w mniej niż 10 minut. 

W razie dodatkowych pytań dotyczących produktów Haskel zapraszamy do kontaktu: elektromobilnosc@bibusmenos.pl. Z przyjemnością podpowiemy, jakie rozwiązania wodorowe sprawdzą się w Państwa przedsiębiorstwie.


Fot. Haskel