Virtual EOS Xperience Day 2020 - 19/10/2020

Jako dumny dystrybutor produktów firmy EOS na polskim rynku od 12 lat, pragniemy Państwa zaprosić na otwarte wydarzenie online – Virtual EOS Xperience Day 2020 – które odbędzie się 19 października 2020.

Zostało ono utworzone w odpowiedzi na rosnące zainteresowanie technologiami addytywnymi opartymi na przetapianiu proszku laserem. Celem jest przedstawienie od środka druku 3D zarówno z tworzyw sztucznych, jak i metali. Uczestnicy dowiedzą się więcej o zaletach przemysłowego druku 3D, jak je rozwijać, poznają wartości technologii umożliwiające zdigitalizowaną i zdecentralizowaną produkcję.

Dołącz do wydarzenia i porozmawiaj z ekspertami. Skorzystaj z wiedzy na temat procesów rozwojowych w poszczególnych branżach. Zainspiruj się licznymi przykładami praktyk przedstawionymi przez Klientów i Partnerów EOS, takimi jak: LEGO Group, DyeMansion i Dunlee.

Wydarzenie będzie składało się z dwóch sesji:
1. Przemysłowy druk 3D z tworzyw sztucznych godz. 09:00 – 12:00
2. Przemysłowy druk 3D z metali godz. 15:00 – 18:00

Udział w wydarzeniu: bezpłatny
Język: angielski

W trakcie wydarzenia uczestnicy mogą wybierać spośród kilku jednoczesnych sesji te, które są dla nich najistotniejsze.

Koronawirus nie zatrzymuje nas przed rozpoczęciem rozmów z klientami, a przemysłowy druk 3D zrewolucjonizuje przyszłą produkcję! Bądź jego częścią, zdobywając wiedzę o druku 3D i ucząc się od mistrzów.