Wzięliśmy udział w konferencji poświęconej tematowi dominacji i implementacji sztucznej inteligencji w przemyśle

Wczoraj mieliśmy przyjemność brać udział w konferencji „Innowacje w przemyśle i ich zastosowanie w praktyce” organizowanej przez firmę Solwit S.A i Business Centre Club Lożę Gdańską. 

Jednym z prelegentów był Wojciech Olszewski - Menedżer ds. Wdrożeń Nowych Produktów w BIBUS MENOS, który opowiadał o digitalizacji przemysłowych drukarek 3D na przykładzie historii projektu PROLAY 7Q. 

Program obejmował również wystąpienia:

•    Rewolucja AI w kontroli jakości - case study Bunge - Zbigniew Usarek, AI/ML Engineer Solwit S.A.
•    Predictive maintanance w przemyśle - Krzysztof Malicki, CEO Trusted Twin
•    Panel dyskusyjny: Jak nowoczesne technologie wspierają przemysł? - prowadzący Leszek Pankiewicz, Senior Business Advisor ALTEN Polska, eksperci: Robert Zielinski, Prezes Zarządu Dr. Oetker Polska Sp. z o.o., Robert Chryc-Gawrychowski, Prezes Zarządu, Northvolt Systems Poland Sp. z o.o., Marek Bania, Business Unit Director, Jabil Poland Sp. z o.o., Wojciech Rosa, Szef Departamentu Finansowego, Członek Zarządu, Zakłady Farmaceutyczne POLPHARMA SA, Jan Iwanowicz, Członek Zarządu, Dyrektor Produkcji i Logistyki, Trefl S.A., PhD. Eng. Piotr, Sławomir Reszka, Automotive Engineering Lead ALTEN Polska
•    Networking

Dziękujemy serdecznie za zaproszenie i możliwość podzielenia się swoimi spostrzeżeniami na temat szans i zagrożeń wynikających z rozwoju sztucznej inteligencji, nowoczesnych technologii i Przemysłu 4.0.

Fot. Solwit S.A.