Druk fleksograficzny i rotograwiurowy

Druk fleksograficzny jest techniką druku wypukłego, który jest wykonywany za pomocą elastycznych form drukowych oraz ciekłych farb szybkoschnących. Formy drukowe są wypukłe, elastyczne i wykonane są najczęściej z polimeru lub z gumy, dlatego druk fleksograficzny pozwala na zadruk nierównego podłoża, co czyni go najbardziej uniwersalną metodą druku.

Nasze rozwiązania są odpowiedzią na problemy trapiące od wielu lat użytkowników wymagających i trudnych systemów pompowania cieczy stosowanych w zakresie druku fleksograficznego. W naszej ofercie posiadamy pompy firmy Yamada zaprojektowane specjalnie do zastosowań związanych z drukiem fleksograficznym i rotograwiurowym. 

Niezawodność, długa żywotność, odporność na zabrudzenia oraz zabezpieczenie przed zatrzymaniem się zaworu powietrza w środkowym położeniu, to główne atuty pomp Yamada. Ponadto gwarantują one stałą prędkość przepływu podczas nieprzerwanej pracy przez 24 godziny na dobę. 

Sercem pompy powietrznej Yamada z podwójną membraną jest technologia zaworów o potwierdzonej przez użytkowników wysokiej niezawodności i długiej żywotności. Seria NDP wykorzystuje jedyny na rynku niewymagający smarowania zawór powietrzny z opatentowaną konstrukcją C-Spool, gwarantującą za każdym razem poprawne przełączanie i uniemożliwiającą zatrzymanie zaworu w martwym punkcie. Zawór powietrzny firmy Yamada usytuowany jest zawsze na zewnątrz pompy, dzięki czemu jest on łatwo dostępny, a każdy element eksploatacyjny jest wymienialny, co eliminuje potrzebę zakupu drogich zespołów zaworów powietrznych.

Komponenty dedykowane dla druku fleksograficznczego

loading...

Menedżer Produktu Yamada

Sławomir Grzywna
tel. +48 61 842 91 27
mob. +48 602 278 954
sg@bibusmenos.pl