Tworzywa sztuczne

Komponenty do maszyn pracujących w branży tworzyw sztucznych są narażone na wszelkiego rodzaju obciążenia mechaniczne. Metody obróbki materiału, jak frezowanie o wysokim stopniu dokładności, obróbka cieplna czy zaawansowana obróbka powierzchni, zostały stworzone w celu maksymalnego wykorzystania własności danego produktu.

Pomimo wysoko zautomatyzowanych procesów, obecność operatora maszyn jest nadal wymagana, szczególnie w krytycznych punktach procesu technologicznego, natomiast warunki produkcyjne mają dla klienta coraz większe znaczenie. Producenci urządzeń do wyrobu przedmiotów z plastiku oraz z gumy dbają o to, aby ich urządzenia sprzyjały bezpieczeństwu pracy, przy zachowaniu wysokiej wydajności. 

Nowe generacje maszyn pozwalają końcowemu odbiorcy wytwarzać elementy o najwyższej jakości, ponieważ tylko rozwiązania o wysokich parametrach użytkowych gwarantują niezawodność oraz precyzję. Stanowią one również połączenie wysokiej wydajności i niskiego poboru energii, co daje korzystny stosunek ceny do jakości.

Właściwy poziom kontroli uzyskiwany jest dzięki użyciu magistrali Fielbus w urządzeniach, które posiadają interfejs umożliwiający diagnostykę i zdalny monitoring przez Internet. Nasza firma na bazie oferty marki Camozzi skupia uwagę na miniaturyzacji oraz na rozwiązaniach mechatronicznych, co pozwala nam zaoferować rozwiązania bazujące na aplikacjach dla przemysłu tworzyw sztucznych i gumy.

Komponenty dedykowane dla branży tworzyw sztucznych

loading...