ACE CONTROLS INC / STOSSDÄMPFER GMBH

ACE Controls Inc / ACE Stossdämpfer GmbH – Specjalista w przemysłowej technice tłumienia (producent amortyzatorów przemysłowych ACE)

Firma ACE Controls Inc / ACE Stossdämpfer GmbH to światowy lider technologii tłumienia w przemyśle. Firma posiada ponad 50 letnie doświadczenie i szeroki, systematycznie rozwijany zakres produktów. Oferta wzbogacona jest poprzez doradztwo techniczne oraz udostępnianie narzędzi pomocniczych w procesie projektowania i doboru.

Firma ACE, założona w 1963 roku, wprowadziła na rynek pierwsze amortyzatory ACE. Obecnie portfolio firmy obejmuje rozwiązania z zakresu tłumienia energii zderzeniowej, kontroli posuwu, redukcji wibracji oraz produkty bezpieczeństwa maszyn. Dzięki dwóm siedzibom głównym w Langenfeld (Niemcy) i Farmington Hills (USA), 5 oddziałom i czterem zakładom produkcyjnym na różnych kontynentach oraz szeregowi autoryzowanych przedstawicieli, ACE zapewnia płynny i szybki dostęp do swoich usług i rozwiązań na całym świecie.

Od ponad 15 lat firma ACE współpracuje z naszą firmą, aby spełnić wymagania polskich klientów, dostarczając rozwiązania najwyższej jakości i dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem. Nasi doradcy techniczni i serwisanci biorą udział w szkoleniach producenckich podnosząc swoje kwalifikacje i zyskując doświadczenia, które wykorzystują w rozwiązywaniu zagadnień klientów.

W ofercie posiadamy:

Link do strony producenta

tagi: amortyzatory przemysłowe, amortyzatory ACE