Elektronika

BIBUS MENOS posiada w ofercie produkty i rozwiązania mające zastosowania w różnych gałęziach przemysłu elektronicznego.  Nasza oferta w dużej mierze skierowana jest do producentów wyrobów i podzespołów elektronicznych, którym oferujemy rozwiązania usprawniające ich procesy produkcyjne.

Sprzęt elektroniczny, podobnie jak większość urządzeń precyzyjnych, jest transportowany i składany na liniach produkcyjnych. W przypadku wysokiego stopnia dokładności produkcji elementów elektronicznych i wrażliwości na uszkodzenia, niezbędne jest ich zabezpieczenie przed negatywnym wpływem środowiska produkcyjnego, który powodują między innymi wibracje i wstrząsy.

W tym przypadku doskonale sprawdzają się rozwiązania firmy ACE, takie jak wibroizolatory ACEolator czy amortyzatory elastomerowe, które podobnie jak maty tłumiące i niektóre wibroizolatory gumowo-metalowe zapewniają dobrą ochronę, w szczególności w zakresie takich urządzeń mobilnych jak zdalnie sterowane minikamery, pulpity i szafy sterujące czy panele elektroniczne.

Oprócz zastosowań produkcyjnych i gwarantujących ochronę przed wibracjami w branży elektronicznej, posiadamy również rozwiązania zapewniające wszelkiego rodzaju funkcje użytkowe w ramach urządzeń elektronicznych, takie jak podnoszenie i opuszczanie, czy też amortyzacja mobilnych urządzeń. Doskonałym rozwiązaniem w zakresie funkcji użytkowych są hamulce obrotowe kontrolujące ruch liniowy lub wahadłowy, znajdujące zastosowanie przy kontroli ruchu, np. w różnego typu automatach dystrybucyjnych czy chowanych panelach sterujących.

Komponenty dedykowane dla branży elektronicznej

loading...