Sport i spa

Rosnąca popularność aktywnego i zdrowego trybu życia sprawia, że branża sportowa stanowi coraz silniej rozwijającą się gałąź przemysłową. Od sprzętu sportowego wymagane jest więc by odznaczał się on przede wszystkim wysoką wytrzymałością oraz odpowiednią konstrukcją, umożliwiając użytkownikowi osiąganie coraz lepszych wyników.

Prezentujemy Państwu rozwiązania znajdujące się w naszej ofercie, które mogą mieć zastosowanie w branży sportowej. Produktami takimi są kontrolery prędkości, amortyzatory obrotowe, amortyzatory elastomerowe oraz amortyzatory hydrauliczne marki ACE. Komponenty te pozwalają na podwyższenie poziomu zaawansowania sprzętu sportowego i fitness, nie tylko tych prostych, ale również wielozadaniowych (takich jak ergonometry czy atlasy). 

W zakresie wspomagania funkcjonowania sprzętu sportowego doskonale sprawdzają się również sprężyny gazowe firmy Bansbach. Znajdują one zastosowanie przy regulacji pochylenia i wysokości ławek i stołów do ćwiczeń, jednak są również wykorzystywane przy ruchomych częściach wyposażenia maszyn do ćwiczeń siłowych, pomagając przy ich opuszczaniu/podnoszeniu.

Nasze komponenty sprawdzą się nie tylko w zakresie elementów wyposażenia siłowni, lecz także w zakresie gabinetów urody i spa. Sprężyny gazoweBansbach są tutaj najczęściej stosowane jako części różnego rodzaju foteli do masażu, oparć, stołów i stolików, podnóżków, szafek, wspomagając podnoszenie i opuszczanie tychże elementów wyposażenia salonów urody. Sprężyny gazowe stosowane są również w  solarium gdzie wspomagają otwieranie i zamykanie pokrywy kabiny do opalania.

Dodatkowo oferowane przez naszą firmę dmuchawy bocznokanałowe FPZ i ESAM wykorzystywane są w wannach typu „jacuzzi” do masażu powietrzem. Zwłaszcza w dużych obiektach, takich jak aquaparki, baseny czy termy, duże wieloosobowe wanny z masażem zasilane są tego typu dmuchawami.

Komponenty dedykowane dla branży sportowej i spa

loading...