Technika pomiarowa

Urządzenia pomiarowe, w tym również wagowe, znajdują szerokie zastosowanie w zakresie wielu aplikacji. Niezależnie czy mamy do czynienia z mobilnymi urządzeniami mierniczymi, stacjonarnymi stołami pomiarowymi i wagowymi, urządzeniami laboratoryjnymi czy skanerami, każde z tych elementów powinno przeprowadzać precyzyjne pomiary i prezentować dane o możliwie jak najwyższej dokładności.

Proces pomiaru oraz prawidłowego odczytu najczęściej zaburza wpływ otoczenia w postaci wibracji lub wstrząsów. Dlatego oferujemy rozwiązania firmy ACE, w tym wibloizolatory, które pozwalają na redukcję, a nawet eliminację negatywnych czynników środowiskowych wpływających na zaburzenia pracy urządzeń pomiarowych. 

W ofercie posiadamy szeroką gamę produktów i rozwiązań, takich jak wibroizolatory pneumatyczne, gumowo-metalowe czy maty antywibracyjne, w zależności od masy elementu, powierzchni izolowanej oraz częstotliwości drgań. W przypadku obciążenia urządzeń pomiarowych wynikającego z zderzenia, doskonałym rozwiązaniem są amortyzatory hydrauliczne lub amortyzatory elastomerowe firmy ACE. 

Komponenty dedykowane dla techniki pomiarowej

loading...