Linie produkcyjne i montażowe

Współczesny poziom konkurencyjności na rynku oraz rosnące wymagania konsumentów sprawiają, że producenci zmuszeni są do wprowadzania coraz efektywniejszych systemów produkcji. Stawia to przed konstruktorami linii produkcyjnych i montażowych szereg wyzwań. Jednym z nich jest zwiększenie tempa realizowanej produkcji, wydłużenie czasu eksploatacji, obniżenie kosztów konstrukcji, skrócenie czasu trwania przestojów czy nawet zmniejszenie odpadów produkcyjnych.

BIBUS MENOS posiada w ofercie łatwe w instalacji elementy i rozwiązania systemowe przeznaczone do zadań specjalnych na liniach produkcyjnych i montażowych.

Posiadamy w ofercie między innymi rozwiązania firmy ACE, takie jak amortyzatory hydrauliczne, które redukują obciążenie konstrukcji oraz zapewniają pochłanianie nawet do 100% energii powstającej przy zderzaniach. Jednym z podstawowych zadań realizowanych przez amortyzatory ACE jest również wyciszanie hałasu. Alternatywę i zarazem uzupełnienie oferty ACE w tym zakresie stanowią takie produkty jak amortyzatory elastomerowe, maty tłumiące czy różnego rodzaju wibroizolatory.

Możliwość doboru rozwiązań indywidualnych dla każdego zastosowania sprawia, że każdy nasz Klient znajdzie rozwiązanie dopasowane do swoich potrzeb.

Komponenty dedykowane dla linii produkcyjnych i montażowych

loading...