Transport publiczny

Autobusy oraz autokary są jednymi z najbardziej elastycznych środków transportu publicznego i stanowią rynek o nieograniczonym potencjale zastosowań produktów z zakresu kontroli ruchu. Posiadamy w ofercie szeroką gamę produktów mających zastosowanie w transporcie publicznym, szczególnie dla producentów autobusów i autokarów. 

Oferujemy między innymi komponenty firmy Camozzi, która od lat współpracuje z producentami z branży transportu publicznego tworząc rozwiązania przeznaczone do tej gałęzi przemysłu. Szczególną zaletą rozwiązań tej marki jest wysoka tolerancja na wahania napięcia oraz łatwość instalacji. Produkty mają zastosowanie głównie w zakresie pneumatycznych systemów otwierania/zamykania drzwi, zawieszenia, siedzeń i blokowania drzwi, a także systemów klimatyzacji i wentylacji (elektrozawory) oraz układów hamulcowych (certyfikowane szybkozłącza).

Kolejnym dostawcom zapewniającym rozwiązania dla branży transportu publicznego jest firma ACE. Produkty tej marki, takie jak hamulce obrotowe, kontrolery ruchu czy sprężyny gazowe, stosowane są w zakresie interioru, na zewnątrz pojazdów oraz w miejscach obsługi technicznej taboru kołowego, bez względu na zastosowany napęd. Produkty ACE gwarantują cichą i komfortową obsługę elementów wyposażenia wewnętrznego pojazdów, takich jak fotele, stoliki, schowki czy elementy sterowania. Dodatkowo amortyzatory hydrauliczne oraz amortyzatory elastomerowe pozwalają zapewnić bezpieczeństwo przy zatrzymaniu pojazdów w miejscach obsługi technicznej.

Komponenty dedykowane dla transportu publicznego

loading...